• sr
  • cs
  • en
  • fr
  • de
  • it
  • pl
  • ru

Je rafting bezpecná avantúra?

Agentura Eko-Piva je hrdá na to, že je jedna od pionýru raftingu na rece Tare. Od r. 2000 naši skiperi bezpecne prevezli více než 40.000 hostu bez jediné nehody. Rafting je vzrušující, divoký a neuveritelne zábavný.Nicméne, jako u všech ostatních avanturistických sportu, existuje...

Jsem pojišten behem aranžmánu?

Pochopitelne ano, všichni úcastníci všech aranžmánu jsou pojišteni pro prípad zranení, i jejich veci od poškození.

A co když jsem nikdy predtím nebyl na raftingu ?

Vetšina našich hostu nikdy predtím nebyla na raftingu. Všechny naše aranžmány jsou prizpusobeny i pro novácky.

Která je veková hranice pro rafting ?

Povzbuzujeme všechny – mladé a starší, aby prožili zábavu raftingu a doufáme,že se jim tento sport bude líbit, stejne jako nám. Casto pohostíme ctyrleté deti ale i sedumdesátníky.

Kdy zacíná sezona raftingu?

Sezona zacíná 15.dubna a trvá do ríjna. Ti, kterí si prejí více vzrušení a extrémnejší rafting musí prijít v kvetnu když je nivo reky nejvyšší. S postupem léta nivo vody a vzrušení se zmenšuje, až do mesíce ríjna. .

Musím umet plavat?

Ne, vubec nemusíte byt plavec, ale musíte nám to oznámit, abychom Vás pozorovalibehem raftingu. Každý je povinnen nosit záchranný pás, v prípade prevrácení clunu,i když se to s našimi skiperima stává velice zrídka.

Co je nutné mít sebou?

Plavky, rucník, botasky, krém na opalování, brýle, pas nebo obcanský prukaz /povinne/.Je to hora, vezmete si sebou i trochu teplejší bundu nebo silnejší mikinu .Možná se zdržíte do pozdních vecerních hodin u táborového ohne pri zvucích kytary a v dobré spolecnosti. Behem dne jsou...

Co se stává když prší?

Máme výbavu pro rafting i v prípade dešte.  

Pro kolik osob je urcen clun?

Naše cluny jsou pro 8 nebo 9 osob plus skiper. Jestli si prejete být na clunu se svými práteli nebo ve vybrané skupine, predem to oznamte, a mi Vám zarídíme abyste byli v jednom clunu.

Mohu nosit brýle nebo kontaktní cocky behem vorarení ?

Ano, ale doporucujeme používat sportovní pásku na brýle.
12